Jak wspierać ?

PSONI Zamość

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU


PROMUJ NAS:
Nasze Stowarzyszenie istnieje w sieci, a informacje o naszych działaniach ukazują się w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Jednak to TWOJA POMOC - TWOJE DZIAŁANIE ma realny wpływ na świadomość otoczenia! Możesz nam pomóc ułatwiając przekazywanie informacji na temat naszej Organizacji:

Facebook - udostępnij nasze banery i treści, które regularnie tam zamieszczamy.

Twoja strona WWW - prowadzisz bloga, stronę swojej firmy, lub zarządzasz innym kanałem informacyjnym? Zachęcamy do osadzenia na nim informacji o nas - logo lub innej. Daj nam znać - możemy nawiązać współpracę!

Jesteś Dziennikarzem?

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szerszych informacji o naszych działaniach. Być może szukasz ciekawego tematu związanego z tematem Niepełnosprawności - Integracji - Tolerancji. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy - promocji a nasz horyzont sięga daleko. Bo razem możemy więcej…

Prowadzisz organizację pozarządową?

Być może zechcesz wesprzeć nas w nawiązaniu ciekawego partnerstwa w komunikacji, promocji lub projekcje…

Co możesz zyskać?

Jako organizacja z ponad 27 letnią tradycją zyskaliśmy zaufanie społeczne, a nasze działanie postrzegane jest jako wysoce specjalistyczne i skuteczne. Angażując się we współpracę z nami zyskujesz możliwość auto-promocji i występowania jako Ambasador naszych działań i misji. Dla wspierających nas Osób, Instytucji i Firm przygotowaliśmy szereg bonusów wizerunkowych, zachęcamy do kontaktu!

DAROWIZNA
Przekazując darowiznę na nasze Stowarzyszenie wspierasz nas w budowaniu godnych warunków specjalistycznej edukacji - rehabilitacji i terapii Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Ciągle aktualne i ważne jest dla nas przystosowanie budynku przy ul. Orlicz-Dreszera 10 w Zamościu, który przekazany nam został w 2018 roku.

Liczy się każda nawet najmniejsza kwota.

Już dzisiaj przekaż darowiznę na cele statutowe Naszego Stowarzyszenia! Dzięki niej rozwiniemy skrzydła!

Numer naszego konta głównego:
PBS Zamość 61 9644 0007 2001 0000 1052 0004
Tytuł wpłaty: Darowizna na PSONI Koło w Zamościu.

SPONSORING
Prócz wsparcia finansowego w postaci darowizny - ważne jest dla nas również wsparcie rzeczowe lub usługowe. Możesz nam pomóc poprzez:

Dobrowolne UFUNDOWANIE USŁUGI, która jest Twoją pasją, profesją a nam okaże się niezbędna - dzięki temu możesz wesprzeć nas w organizacji imprezy integracyjnej, okolicznościowej, przewozie dzieci i młodzieży i wielu innych działaniach.  
PODAROWANIE NAM przedmiotów których jesteś producentem, np.:  środków czystości, sprzętu rehabilitacyjnego, zabawek i pomocy dydaktycznych etc.
PRZEKAZAĆ przedmioty na aukcje charytatywne organizowane w ramach naszych działań

ZAANGAŻOWAĆ SIĘ rzeczowo w KILOMETRY DOBRA.
FANI MANI

Masz inne pomysły?

Skontaktuj się z nami:


tel. 84 638 86 22
84 639 23 58

Informacje kontaktowe

logo
Adres: ul. Gen. Orlicz-Dreszera 14, 22-400 Zamość
Telefon: 84 639 23 58
Email: [email protected]

Dane stowarzyszenia

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu

KRS 0000044273
NIP 922-18-21-220

Numer naszego konta:  
PBS Zamość 61 9644 0007 2001 0000 1052 0004

Wesprzyj nas

Fanimani
1% PSONI